Drukarka Xerox Phaser 4622

Kategoria: Drukarki Opublikowano: środa, 07, październik 2015 Drukuj Email

Laserowa monochromatyczna drukarka Xerox Phaser 4622 charakteryzuje się przede wszystkim ogromną prędkością wydruku, która osiąga wartość do 62 stron w przeciągu minuty. Została ona skonstruowana przede wszystkim do profesjonalnego użytku biurowego.

Urządzenie jest wyposażone w bardzo wydajny, dwurdzeniowy procesor Dual Core ARM o prędkości 600 MHz oraz w 256 MB wbudowanej pamięci RAM, którą można rozszerzyć do 768 MB. W zestawie dostępny jest także dysk twardy, którego pojemność może wynieść nawet 320 GB. Załączony toner do drukarki jest w stanie wydrukować do 10 000 stron, natomiast maksymalne dopuszczalne obciążenie drukarki wynosi do 275 000 stron miesięcznie.

Model Phaser 4622 posiada szerokie możliwości rozbudowy, dzięki czemu może zostać wyposażony między innymi w finiszer ze zszywaczem, 4-przedziałowy sortownik, złącze sieci bezprzewodowej, dodatkowy podajnik oraz stojak.

W parze z ogromnym spektrum działania idzie również wysoka jakość. Operacje drukowania realizowane są bowiem w maksymalnej rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi. Urządzenie posiada także rozbudowane mechanizmy bezpieczeństwa, zapewniające ochronę danych, a także drukowanych dokumentów.

Drukarka współpracuje z wieloma systemami operacyjnymi, spośród których należy wymienić oprogramowanie Fedora, HP UX, Macintosh, Windows, Redhat, SUSE, Linux, Solaris Xerox Global Printer Drive oraz Xerox Mobile Express Driver.

Ogromne możliwości rozbudowy, wydajny procesor, dysk twardy, a także wysokiej jakości toner do Xerox umożliwiają pracę na najwyższych obrotach. Model Phaser 4622 został opracowany z myślą o zaawansowanych przedsiębiorstwach, dla których najważniejsza jest szybkość działania, a także niebywała jakość wykonanych wydruków.

Do drukarki przeznaczone są dwa rodzaje tonerów: o standardowej wydajności 13.000 stron oraz o zwiększonej wydajności - 30.000 stron. Na rynku oprócz tonerów oferowanych przez firmę Xerox dostępne są także tonery alternatywne (zwane potocznie zamiennikami). I tak toner o zwiększonej wydajności - zamiennik 106R01536 - jest nie mal o połowę tańszy od produktu oferowanego przez Producenta drukarek. Godne zastanowienia się który wybrać.

Odsłony: 1947


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.