Drukarka Xerox Phaser 3610

Kategoria: Drukarki Opublikowano: środa, 07, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka Xerox Phaser 3610 realizuje monochromatyczny druk w technologii laserowej. Wydajne podzespoły umożliwiają wydrukowanie nawet do 45 stron w przeciągu jednej minuty. Szybkość działania idzie w parze z jakością, gdyż urządzenie realizuje funkcje drukowania w maksymalnej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi.

Wspomnieć należy również o wielu funkcjach, które zapewniają użytkownikowi redukcję kosztów eksploatacyjnych. Drukarka funkcjonuje w oparciu o system ograniczenia poboru energii, a także zużycia papieru. Umożliwia to między innymi tryb automatycznego drukowania dwustronnego, wydajny toner do drukarki oraz funkcja N-up, dzięki której jesteśmy w stanie pomieścić kilka stron na zaledwie jednym arkuszu.

Sterowanie drukarką odbywa się za pomocą wbudowanego interfejsu użytkownika, a także z poziomu przeglądarki internetowej. Dzięki aplikacji Apple AirPrint możliwe jest także drukowanie poprzez urządzenia mobilne działające w oparciu o środowisko iOS. Wspomnieć należy również o funkcji Xerox PrintBack, która umożliwia realizację zaplanowanego drukowania zdalnego.

Urządzenie zostało wyposażone także w bardzo wydajny procesor o prędkości 400 MHz oraz 512 MB wbudowanej pamięci RAM.

Ogromne możliwości modelu Phaser 3610 sprawiają, że każdy przedsiębiorca jest w stanie realizować wiele zaawansowanych projektów, niekoniecznie znajdując się w biurze.

Niebywała wygoda działania połączona jest z bardzo wydajnym systemem, który zapewnia odpowiednią jakość wykonania wszelkich możliwych wydruków. Charakteryzują się one przede wszystkim dbałością o szczegóły oraz niesamowitą przejrzystością, dzięki czemu nic nie umknie naszej uwadze.

Do drukarki dostępne są tonery w trzech wariantach wydajnościowych: 5.900 stron oznaczony kodem Xerox 106R02721, 14.100 stron oznaczony jako 106R02723 oraz 25.300 stron oznaczony jako 106R02732

Odsłony: 4241


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.