Drukarka Xerox Phaser 3260

Kategoria: Drukarki Opublikowano: środa, 07, październik 2015 Drukuj Email

Laserowa monochromatyczna drukarka Xerox Phaser 3260 została przygotowana specjalnie do realizowania zaawansowanych zadań biurowych, wymagających precyzji i sprawności działania.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości podzespołów, drukarka jest w stanie wydrukować nawet do 28 stron w przeciągu jednej minuty. Operacje wykonywane są w maksymalnej rozdzielczości od 600 x 600 dpi do 4800 x 600 (interpolowana). Urządzenie umożliwia także automatyczny druk dwustronny oraz łączność za pośrednictwem sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

 Specjalne systemy umożliwiają realizację zadań w trybie energooszczędnej i cichej pracy, która zmniejsza wydatki eksploatacyjne. Sterowanie urządzeniem odbywać się może także za pośrednictwem urządzeń mobilnych takich jak telefony komputerowe oraz tablety. Wszystko dzięki specjalnej funkcji Wi-Fi Direct, dzięki której jesteśmy w stanie połączyć się bezpośrednio z urządzeniami, bez konieczności współpracy z siecią bezprzewodową. Drukarka obsługuje wiele systemów operacyjnych, spośród których należy wymienić oprogramowanie Debian, Fedora, Macintosh, Microsoft Windows, Linux oraz openSUSE.

Model Phaser 3260 został wyposażony w wydajny procesor o prędkości 600 MHz oraz 256 MB wbudowanej pamięci RAM. Toner do drukarki obsługuje zarówno standardowy papier, jak i koperty, pocztówki, tekturę oraz nośnik przezroczysty.

Swego rodzaju uniwersalność tego urządzenia pozwala realizować mnóstwo zaawansowanych zadań, które pozwolą każdej firmie pracować na pełnych obrotach. Wszelkie wykonane wydruki charakteryzują się niezwykłą jakością i dbałością o szczegóły. Bez wątpienia różnorakie wykresy, mapy czy diagramy będą prezentowały się nad wyraz okazale.

Toner do Xerox znajdujący się w zestawie startowym zapewnia wydrukowanie do 1500 stron. Do urządzenia przeznaczony jest toner oznaczony kodem Xerox 106R02778 o wydajności 3.000 stron. Ponadto w urządzeniu wymieniany jest co 10.000 stron bęben o kodzie 101R00474.

Odsłony: 2291


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.