Drukarka Xerox Phaser 3040

Monochromatyczna drukarka Xerox Phaser 3040 wyposażona jest w mechanizm Hi-Q LED, który umożliwia wydrukowanie do 24 stron w przeciągu jednej minuty.
Urządzenie posiada take procesor o mocy 150 MHz oraz 64 MB wbudowanej pamięci RAM. Miesięczne dopuszczalne obciążenie pozwala na wydrukowanie do 30 000 stron miesięcznie. Maksymalna pojemność podajników wynosi 150 arkuszy - obsługiwane są standardowe modele papieru zwykłego i makulaturowego, a także etykiety, koperty i okładki.

 Operacje drukowania realizowane są w maksymalnej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, która zapewnia wysokiej jakości druk. Dodatkowe funkcje zawarte w urządzeniu umożliwiają cichą i przede wszystkim bardzo energooszczędną pracę. Wszystko to sprawia, że drukarka została przeznaczona głównie do użytku biurowego.

Model Phaser 3040 charakteryzuje się także łatwą obsługą, natomiast wbudowany toner do drukarki umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy bezpośrednio po podłączeniu. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi z rodziny Macintosh (od wersji 10,5), a także Microsoft Windows (od wersji XP).

Każda dynamicznie rozwijająca się firma potrzebuje sprawnego, wytrzymałego i energooszczędnego urządzenia drukującego, które w dodatku będzie w stanie tworzyć wysokiej jakości wydruki. Wszystkie te kryteria spełnia model Phaser 3040, którego przeznaczeniem jest praca w biurze.

Niezwykle atrakcyjne jest to, iż umożliwia wydrukowanie aż 30 000 stron miesięcznie, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni instalować dwóch drukarek jednocześnie. Urządzenie firmy Xerox z pewnością spełni wszelkie stawiane przed nim zadania, oferując przy tym bezawaryjne działanie.

Toner do Xerox znajdujący się w zestawie jest w stanie wydrukować do 700 stron.

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info