Drukarka Xerox Phaser 6010

Kategoria: Drukarki Opublikowano: środa, 07, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka Xerox Phaser 6010 przeznaczona jest dla użytkowników indywidualnych oraz grupowych. Oferuje ona druk w kolorze oraz czerni. Jej maksymalne miesięczne przeciążenie wynosi do 30 000 stron.
Urządzenie wyposażone jest w podajnik papieru, który jest w stanie obsłużyć do 160 arkuszy na wejściu i 100 na wyjściu. Maksymalna rozdzielczość wydruku osiąga

wartość 1200 x 2400 dpi. W tej jakości możliwe jest wydrukowanie do 12 stron na minutę w kolorze i do 15 stron w czerni. W zestawie znajduje się także standardowy toner do drukarki, którego żywotność oscyluje w granicach 500 stron.

Realizacja zadań możliwa jest dzięki wydajnemu procesorowi o szybkości 384 MHz oraz 128 MB wbudowanej pamięci RAM. W standardzie dostępne są dwa interfejsy - USB 2.0 oraz 10/100BaseTX Ethernet. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą wbudowanego wyświetlacza LCD, obsługujący dwa wiersze znaków. Zawiera on między innymi funkcję sprawdzania poziomu pojemności, jaką aktualnie dysponuje toner do Xerox. Ponadto wewnętrzny serwer WWW CentreWare IS umożliwia zarządzanie drukowaniem z poziomu komputera.

Drukarka wyposażona jest w funkcje cichego drukowania, a także Run Black, dzięki której możliwe jest kontynuowanie drukowania w czerni, jeżeli wyczerpany zostanie toner kolorowy. Stan fabryczny urządzenia umożliwia jego pracę zaraz po podłączeniu.

Natychmiastowa gotowość do wytężonej pracy z pewnością spotka się z aprobatą wielu użytkowników biznesowych, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość i niezawodność. Phaser 6010 zapewnia długotrwałą pracę na najwyższym poziomie, dzięki czemu jest w stanie współpracować przy wielu zaawansowanych projektach. Z pewnością tego typu drukarka usprawni funkcjonowanie każdej firmy.

Odsłony: 3127


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.