Drukarka Xerox Phaser 3010

Kategoria: Drukarki Opublikowano: środa, 07, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka Xerox Phaser 3010 umożliwia druk do 20 stron na minutę w czerni. Posiada dodatkowe funkcje cichej i energooszczędnej pracy, dzięki którym pobór energii został zredukowany do absolutnego minimum.

Wydruk realizowany jest w maksymalnej rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi. Umożliwia to między innymi system Hi-Q LED, który podnosi jakość wykonywanego druku. Toner do Xerox typu EA zapewnia dokładną pracę, a dzięki temu, że potrzebuje zdecydowanie mniejszej temperatury niż standardowe modele, w sposób dodatkowy zmniejsza wspomniany pobór energii.

 Model Phaser 3010 jest bardzo wytrzymałym urządzeniem, dzięki czemu jest w stanie wydrukować do 30 000 stron miesięcznie. Charakteryzuje się także niewielką, kompaktową budową oraz prostotą instalacji wszelkich materiałów eksploatacyjny, takich jako chociażby toner do drukarki. Oznacza to, że urządzenie jest gotowe do pracy bezpośrednio po podłączeniu.

Funkcje drukowania monochromatycznego sterowane są za pomocą procesora o prędkości 150 MHz oraz 64 MB wbudowanej pamięci RAM. Drukarka współpracuje z systemami operacyjnymi rodziny Windows (Windows XP lub nowsze) oraz Macintosh (OS X 10.5 lub nowsze).

Niewielkie rozmiary urządzenia z pewnością spotkają się z aprobatą wielu małych i średnich przedsiębiorstw, a także licznych użytkowników indywidualnych. Jednak kompaktowa budowa nie oznacza, że prezentowana drukarka nie posiada wystarczającej mocy do realizacji mnóstwa zaawansowanych działań. Gwarantuje ona funkcjonowanie na bardzo wysokim poziomie przez długi czas. Wytrzymała obudowa sprawi, że będzie służyć przez lata. Do tego dochodzi wydajny system pracy, która charakteryzuje się przede wszystkim niskim poziomem generowanego hałasu, a także energooszczędnością.

Odsłony: 2082


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.