Drukarka Xerox Phaser 6125

Kategoria: Drukarki Opublikowano: środa, 07, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka Xerox Phaser™ 6125 oferuje funkcje drukowania zarówno w czerni (do 16 stron w ciągu minuty), jak i kolorze (do 12 stron w ciągu minuty). Urządzenie funkcjonuje w maksymalnej rozdzielczości do 600 x 600 x 4 bits dpi.

Za realizację wszystkich funkcji odpowiada wydajny procesor o szybkości 333 MHz oraz 64 MB wbudowanej pamięci RAM. Ponadto drukarka wyposażona jest w funkcje drukowania w sieci, pomijania pustych stron, a także system N-up, dzięki któremu możliwe jest wydrukowanie wielu stron na jednym arkuszu papieru. Toner do Xerox EA-HG zapewnia wysokiej jakości druk, z zachowaniem głębi koloru.

Model Phaser™ 6125 umożliwia obsługę wielu rodzajów papierów, spośród których należy wymienić papier zwykły, błyszczący, a także etykiety, koperty, karty i wizytówki. Taca w standardzie jest w stanie pomieścić do 250 arkuszy.

Sterowanie drukarką odbywa się w dwóch poziomach - za pomocą wbudowanego przedniego panelu, za sprawą którego użytkownik może zarządzać procesami drukowania, sprawdzać stan urządzenia oraz poziom tonera, a także dzięki serwerowi WWW CentreWare® IS, który zapewnia zarządzanie zdalne.

Fabrycznie zainstalowany toner do drukarki umożliwia natychmiastową pracę, zaraz po wyciągnięciu drukarki z pudełka. Jednak największą zaletą tego modelu jest fakt, iż obsługuje on niezwykle rozbudowane i zaawansowane oprogramowanie firmy Xerox, dzięki któremu możliwe jest pełne wykorzystanie jego możliwości. Użytkownik jest w stanie zdecydowanie przyspieszyć jego pracę, a także ograniczyć koszty eksploatacyjne, co jest możliwe dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom. Wszystko to sprawia, iż drukarka w sposób idealny nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i biurowego, gdzie wypełni wszelkie stawiane przed nią zadania.

Odsłony: 2100


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.