Drukarka HP LaserJet Pro M201 n

Kategoria: Drukarki Opublikowano: wtorek, 06, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka HP LaserJet Pro M201n to monochromatyczna drukarka laserowa, pracująca w maksymalnej rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi. Pierwsza strona w formacie A4 drukowana jest w czasie mniejszym niż 8 sekund, natomiast w ciągu minuty drukowanych jest do 25 stron. Toner do drukarki występuje w postaci pojedynczej

Urządzenie wyposażone jest w podajnik mogący pomieścić do 250 arkuszy oraz odbiornik na 150 arkuszy. Obsługiwany jest zarówno standardowy format A4, jak i mniejsze A5, A6, B5 oraz pocztówki i koperty.

Za sprawą aplikacji HP ePrint, Apple AirPrint™ oraz certyfikatu Mopria istnieje możliwość druku mobilnego za pośrednictwem telefonów komórkowych bądź tabletów, działających w systemach Android oraz iOS. Zarządzanie drukarką na poziomie komputera odbywa się za pomocą oprogramowania przystosowanego do potrzeb systemów Windows i Macintosh.

HP LaserJet Pro M201n posiada wydajny proces o prędkość 750 oraz 128 MB wbudowanej pamięci RAM. Zużycie energii w maksymalnym stanie nie przekracza 450 W, natomiast poziom hałasu oscyluje w granicach 6,3 dBA. Tonery do drukarki występują w różnych modelach, w zależności od ich żywotności. Drukarka posiada system ochrony danych, a także zaawansowane funkcje zabezpieczeń.

Wygoda, z jaką przebiega praca przy użyciu drukarek HP jest naprawdę spora. Wszystkimi operacjami jesteśmy w stanie sterować zdalnie bądź za pomocą wbudowanego wyświetlacza. Wszystko to sprawia, że korzystanie z niej jest naprawdę proste i nikomu nie powinno sprawiać problemów.

W drukarce tej można stosować dwa rodzaje tonerów - o standardowej wydajności oznaczonej kodem producenta CF2836A - umożliwiającym wydrukowanie 1.500 stron oraz o zwiększonej wydajności - znaczonym jako CF283X i umożliwiającym wydruk 2.200 stron. W sprzedaży są także dobrej jakości zamienniki, oferujące porównywalną wydajność. I tak np. toner CF283X zamiennik może być pięciokrotnie tańszy od toneru oferowanego przez producenta drukarek przy bardzo porównywalnej jakości i wydajności.

Odsłony: 2236


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.