Drukarka HP LaserJet Pro CP1025 nw

Kategoria: Drukarki Opublikowano: wtorek, 06, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka HP LaserJet Pro CP1025nw Color realizuje operacje drukowania w czerni oraz kolorze w maksymalnej rozdzielczości do 600 x 600 dpi. W ciągu jednej minuty jest w stanie wydrukować od 4 (kolor) do 16 stron (tryb czerni). Dzięki możliwości odbioru sieci bezprzewodowej, urządzeniem można sterować z dowolnego miejsca. Interfejs Ethernet zapewnia natomiast pełne udostępnianie wszelkich zasobów do druku.

 

Tonery do drukarki występują w kilku odmianach. W urządzeniu zainstalowane zostały cztery wkłady - czarny, błękitny, purpurowi i żółty. Producent zaleca, aby drukarka była eksploatowana w granicach od 200 do 850 stron miesięcznie.Za realizację wszelkich zadań odpowiada procesor o mocy 400 MHZ, a także 64 MB wbudowanej pamięci SDRAM. Dodatkowo zainstalowanych zostało 128 MB pamięci Flash.

Urządzenie jest wyposażone w jeden port USB 2,0 Hi-Speed, jeden interfejs Fast Ethernet 10/100Base-TX oraz dodatkowy interfejs WiFi 802.11b/g/n. Dzięki takim aplikacjom i narzędziom jak HP ePrint, HP Wireless Direct oraz Apple AirPrint™ możliwe jest także przeprowadzenie druku mobilnego.

Toner do drukarki zapewnia pracę na pełnych obrotach przez długi czas. Wszystko to sprawia, że omawiana drukarka idealnie nadaje się do pracy w biurze. Zaawansowane systemy ochronne, a także umożliwiające łatwe udostępnianie zasobów z pewnością zdecydowanie usprawnią jej funkcjonowanie. Jeżeli ktoś oczekuje od drukarki przede wszystkim sprawnego i bezawaryjnego działania, powinien zainteresować się właśnie tym modelem.

Odsłony: 2051


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.