Drukarka HP Color LaserJet Pro M252n

Kategoria: Drukarki Opublikowano: wtorek, 06, październik 2015 Drukuj Email

HP Color LaserJet Pro M252n to kolorowa drukarka korzystająca z technologii laserowej. Prędkość wydruku pierwszej strony w czerni osiąga wartość 11,5 sekundy (w kolorze jest to 13 sekund), natomiast w ciągu całej minuty urządzenie jest w stanie wydrukować do 18 stron zarówno w czerni, jak i kolorze. Rozdzielczość osiąga maksymalną wartość do 600 x 600 dpi. Toner do drukarki występuje w wielu modelach, w zależności od stopnia żywotności.

Urządzenie posiada podajnik papieru mogący pomieścić do 150 arkuszy - może być to papier zwykły, a także fotograficzny czy też przeznaczony do kopert, etykiet i niewielkich kartek okolicznościowych. W skład budowy drukarki wchodzą również porty USB 2.0 Hi-Speed oraz sieci Fast Ethernet. Za realizacje zadań drukowania odpowiada procesor o prędkości 800 MHz oraz 128 MB wbudowanej pamięci RAM.

Drukarka wyposażona jest w 4 wkłady - czarny, błękitny, purpurowy oraz żółty. Według informacji od producenta, zalecana ilość stron drukowanych w przeciągu miesiąca wynosi od 250 do 2500. Za sprawą takich aplikacji jak HP ePrint i Apple AirPrint™, możliwe jest drukowanie przy użyciu wielu urządzeń mobilnych, opierających swoje działanie na systemach operacyjnych z rodziny Android i iOS.

Niezawodność, wytrzymałość, a także wysoka jakość wydruku - wszystkie te kryteria spełnia drukarka HP Color LaserJet Pro M252n. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów eksploatacyjnych, a także możliwościom, jakie gwarantują tonery do drukarki, idealnie nadaje się ona do użytku biurowego oraz domowego. Jej osiągi zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Odsłony: 2119


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.