Drukarka Kyocera ECOSYS P4040 dn

Kategoria: Drukarki Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

ECOSYS P4040dn to monochromatyczna drukarka laserowa, która obsługuje bardzo szeroki zakres formatów papieru (do A6 do A3). Została dodatkowo wyposażona w sześć podajników papieru, dzięki czemu możliwa jest wydajna praca na najwyższych obrotach. Za sprawą technologii ECOSYS poważnie zredukowane zostają także koszty eksploatacyjne, dzięki czemu toner do drukarki jest w stanie wydrukować więcej stron.

Zastosowana technologia KYOCERA ECOSYS, Laser mono zapewnia drukowanie w maksymalnej rozdzielczości 1200 dpi. W przeciągu jednej minuty drukowanych jest do 40 stron A4 i 22 A3. W trybie cichym, który zmniejsza poziom hałasu z 50,4 dBA do 49,6 dBA, wartości to spadają do kolejno 18 i 9 stron na minutę. Praca drukarki obsługiwana jest przez procesor PowerPC 465 o prędkości 750 MHz i standardową ilość 256 MB pamięci RAM, która jednak może zostać rozszerzona do poziomu 1280 MB.

Model umożliwia drukowanie dwustronne, a także typu N-up, który zdecydowanie ogranicza zużycie papieru. Za sprawą alfanumerycznej klawiatury możliwy jest także druk prywatny (zabezpieczony hasłem). Aplikacje takie jak AirPrint, Mopria, KYOCERA Mobile Print zapewniają ponadto sterowanie przy użyciu urządzeń mobilnych. Urządzenie zostało wyposażone w interfejsy USB 2.0 Hi-Speed oraz GigaBit Ethernet. Dodatkowo dostępne są dwa wejścia USB Host 2.0 do obsługi zewnętrznej pamięci typu flash.

P4040dn zachwyca przede wszystkim bardzo zaawansowanymi trybami oszczędności poboru energii i zużycia papieru. Wszystko to sprawia, że wszelkiego rodzaju koszty eksploatacyjne zostają zredukowane do absolutnego minimum. Niemniej niskie koszty wydruku wcale nie ograniczają bardzo wysokiej jakości, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Odsłony: 2347


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.