Drukarka Kyocera ECOSYS P6035 cdn

Kategoria: Drukarki Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Kyocera ECOSYS P6035cdn to drukarka laserowa w formacie A4, obsługująca druk mono i w kolorze. Prędkość drukowania oscyluje w granicach 35 stron na minutę. Pierwsza kopia tworzona jest w czasie około 6,5 sekundy (tryb mono) lub 7.5 sekundy (tryb kolorowy).

Urządzenie korzysta z laserowej technologii KYOCERA ECOSYS, Laser kolor, która zapewnia drukowanie w rozdzielczości od 600 x 600 dpi (tryb standardowy) do 9600 x 600 dpi (wydajny tryb Multi-bit). Pobór mocy nie przekracza wartości 523 W podczas drukowania, poziom hałasu oscyluje natomiast w granicach 51,2 dBA. Istnieje możliwość skorzystania z tak zwanego trybu cichego podczas druku w kolorze, który zmniejsza poziom hałasu do 48,2 dBA.

 

Drukarka korzysta z możliwości procesora Power PC 465S, którego prędko taktowania osiąga poziom 1 GHz. Liczba pamięci RAM w standardowej wersji wynosi 512 MB, istnieje jednak możliwość jej rozszerzenia do maksymalnej wartości 2048 MB.

Maksymalna pojemność podajnika drukarki wynosi 2100 arkuszy. Wyposażona została także w moduł dupleksu, który umożliwia drukowanie dwustronne. Toner do drukarki jest w stanie wydrukować od 1000 do 3000 stron.

ECOSYS P6035cdn posiada standardowe interfejsy USB 2.0 Hi-Speed oraz GigaBit Ethernet. Ponadto zainstalowane zostały dwa wejścia USB Host do obsługi pamięci flash. W obudowie uwzględniono także gniazda na dodatkowy interfejs lub dysk twardy SSD oraz na kartę SD/SDHC.

Szerokie możliwości konfiguracyjne urządzenia z pewnością spotkają się z aprobatą wielu pracowników biurowych. Drukarka zapewnia w pełni profesjonalne działanie, które charakteryzuje się solidnością i jakością na odpowiednim poziomie. Z pewnością znajdzie zastosowanie w wielu firmach, niezależnie od branży, w jakie się realizują.

Odsłony: 2558


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.