Drukarka Kyocera ECOSYS P6130 cdn

Kategoria: Drukarki Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Kyocera ECOSYS P6130cdn to kolorowa drukarka laserowa działająca w oparciu o technologie KYOCERA ECOSYS, Laser kolor. Realizuje zadania w standardowej rozdzielczości 600 x 600 dpi oraz w systemie Multi-bit, który służy do drukowania z jakością nawet 9600 x 600 dpi. Toner do drukarki występuje w wielu odmianach.

Prędkość drukowania oscyluje w granicach 30 stron na minutę - zarówno w mono, jak i w kolorze. Pobór mocy podczas najintensywniejszego eksploatowania nie przekracza 479 W, poziom hałasu natomiast mieści się w granicy 49,2 dBA.

Urządzenie zostało wyposażone w bardzo wydajny procesor PowerPC 465S o prędkości 1 GHz. Praca wspierana jest także przez 512 MB wbudowanej pamięci RAM, którą można rozszerzyć do poziomu 2048 MB.

 Maksymalna pojemność ECOSYS P6130cdn wynosi 2100 arkuszy. Urządzenie umożliwia także drukowanie dwustronne w standardzie 60–163 g/m²; A4, A5, B5, Letter, Legal. Ponadto obsługuje wszystkie aktualne wersje systemu operacyjnego z rodziny Microsoft Windows, Macintosh OS X (wersja 10.5 lub nowsza), Unix oraz Linux. Wyposażona została w standardowy interfejs USB 2.0 Hi-Speed, a także w dwa wejścia USB Host 2.0, umożliwiające drukowanie bezpośrednio z zewnętrznej pamięci typu flash. Dzięki takim aplikacjom jak AirPrint, Mopria, KYOCERA Mobile Print drukarka może być sterowana także za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Największa zaletą ECOSYS P6130cdn są jednak jej osiągi. Wydajny proces, a także spora ilość pamięci RAM zapewniają błyskawiczne działanie, które z pewnością spotka się z aprobatą wszystkich pracowników biurowych. Drukarka ta została wręcz stworzona po to, aby realizować zaawansowane zadania projektowe.

Odsłony: 2355


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.