Drukarka Kyocera ECOSYS P2035 d

Kategoria: Drukarki Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Kyocera ECOSYS P2035d to drukarka laserowa nabiurkowa monochromatyczna, umożliwiająca wydrukowanie do 35 stron w formacie A4 w przeciągu jednej minuty. Obsługiwana rozdzielczość przyjmuje wartości do 1200 dpi. Urządzenie zostało także wyposażone w funkcję drukowania dwustronnego oraz w regulator poziomu hałasu. Toner do drukarki występują w wielu modelach, różniących się żywotnością.
Drukarka funkcjonuje w oparciu o procesor PowerPC 405F5, którego prędkość wynosi 360 MHz. Standardowy zestaw został wyposażony w 32 MB wbudowanej pamięci, jednak istnieje możliwość jej rozszerzenie do poziomu 512 MB (pamięć instalowana jest w jednym slocie SDRAM DIMM). Urządzenie posiada także wbudowany interfejs USB 2.0 (Hi-Speed), KUIO interface slot.

ECOSYS P2035d obsługuje 80 czcionek konturowych, 1 bitmapową oraz 45 rodzajów jednowymiarowych barkodów i 1 dwuwymiarowy barkod PDF-417. Proces wydruku sterowany jest za pośrednictwem wszystkich aktualnych wersji systemu operacyjnego Windows, Mac  OS X w wersji 10.5 lub wyższej, a także przez systemy UNIX i LINUX.

Pobór mocy podczas drukowania nie przekracza wartości 535 W, natomiast poziom hałasu oscyluje w granicach 53.3 dbA.

Jej największą zaletą jest kompaktowość, dzięki której może zostać umieszczona w każdym miejscu. Szerokie spektrum dostępnych funkcji gwarantuje natomiast szybkie i przede wszystkim sprawne działanie. Za sprawą niezwykle wytrzymałych materiałów produkcyjnych, drukarka jest w stanie pracować na pełnych obrotach przez bardzo długi okres.

Wszystko to sprawia, że wprost idealnie nadaje się do zadań biurowych, a także domowych. Z pewnością zrealizuje wszystkie stawiane przed nią zadania.

Odsłony: 2043


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.