Drukarka Brother HL-L8350 CDW

Kategoria: Drukarki Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Brother HL-L8350CDW jest profesjonalną drukarką funkcjonująca w oparciu o technologię laserową. Realizuje druk czarno-biały, kolorowy, a także dwustronny. Sterowanie procesami przez użytkownika odbywa się za pomocą podświetlanego wyświetlacza LCD, który mieści 2 wiesze po 16 znaków każdy.

Realizacja pracy odbywać może się także za pomocą siedzi bezprzewodowej  oraz przy użyciu interfejsu USB HOST, który umożliwia bezpośrednie drukowanie z pamięci flash.

Aplikacje takie hak AirPrint, Cortado Cloud Print, Google Cloud Print, iPrint&Scan pozwalają natomiast na sterowanie urządzeniem za pośrednictwem różnorakich urządzeń mobilnych, które działają w systemach operacyjnych z rodziny Android i iOS.

Drukarka została wyposażona w procesor o prędkości 400 MHz oraz 128 MB pamięci z możliwością jej dalszej rozbudowy do 384 MB. Spełnia wymogi zawarte w certyfikacjach Blue Angel, Energy Star i Nordic Swan. Poziom hałasu podczas drukowania nie przekracza poziomu 53,5 dBA.

W ciągu minuty HL-L8350CDW drukuje do 30 stron w rozdzielczości do 2400 x 600 dpi. Toner do drukarki występuje w wielu odmianach, które różnią się między sobą żywotnością. Oscyluje ona w granicach od 1000 do 6000 stron.

Chcąc uzyskać niezwykłą wygodę podczas pracy, powinniśmy zainteresować się tą drukarką. Dzięki funkcjom sterowania za pośrednictwem urządzeń mobilnych, nie musimy stawać z fotela, aby wykonać wszelkie niezbędne operacje. Możliwość zakupu zróżnicowanych tonerów zapewni nam natomiast pracę przez bardzo długi okres, bez żadnych strat na jakości. Do tego wszystkiego należy dodać fakt, iż urządzenie to jest energooszczędne i bardzo wytrzymałe.

Odsłony: 2055


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.