Drukarka Brother HL-3170 CDW

Kategoria: Drukarki Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka Brother HL-3170CDW posiada podajnik papieru, który jest w stanie przyjąć do 250 stron na wejściu i 100 na wyjściu. W przeciągu minuty drukowanych jest do 22 stron na minutę w formacie A4. Rozdzielczość, w jakiej pracuje urządzenie osiąga wartość do 6000 x 2400 dpi.

Za sprawą takich programów jak AirPrint, Cortado Cloud Print, Google Cloud Print, iPrint & Scan, NFC możliwe jest kierowanie pracą urządzenia przy użyciu urządzeń mobilnych, działających w systemach Android i iOS. Dodatkowo istnieje możliwość  realizacji usługi Wi-Fi Direct, która w swej pracy wykorzystuje połączenie internetowe

Za wykonywanie wszystkich operacji zleconych przez użytkownika odpowiada procesor o prędkość 333 MHz, a także 128 MB wbudowanej pamięci. Urządzenie zostało wyposażone także w podświetlany wyświetlacz LCD, obsługujący do 16 znaków  jednej linii.

Sprawna i szybka drukarka - to wszystko, czego potrzebują dzisiejsze firmy, a także zaawansowani użytkownicy domowi. Drukarki firmy Brother są w stanie spełnić wszystkie stawiane przed nimi zadania. Gwarantujemy przede wszystkim wytrzymałość i solidność wykonania. Zastosowana technologia LED sprawi natomiast, że wszelkie wydruki będą charakteryzowały się niebywałą jakością, co, rzecz jasna, ma znaczenie w przypadku wielu zróżnicowanych projektów..

Do ww. drukarki istnieje możliwość stosowania tonerów o standardowej i zwiększonej wydajności. Tonery o standardowej wydajności oznaczone jako TN-241 posiadają wydajność: czarny TN-241BK - 2.200 stron - kolorowe (cyan, magenta, yellow) - 1.400 stron. Tonery o zwiększonej wydajności oznaczone kodem Brother TN-245 - posiadają wydajność: czarny - 2.500 stron, kolorowe - Cyan TN-245C, Magenta TN-245M, Yellow TN-245Y - po 2.500 stron. W drukarce tej co 15.000 stron istniej konieczność wymiany bębna światłoczułego oznaczonego kodem DR-241CL

Tonery do ww. drukarki - oryginalne oraz ich zamienniki - dostępne są w dobrych sklepach internetowych:

Odsłony: 2066


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.