Drukarka Brother HL-L2365 DW

Drukarka laserowa Brother HL-L2365 DW firmy Brother została przygotowana do profesjonalnego użytku biurowego. Charakteryzuje się przede wszystkim laserem klasy pierwszej, możliwością obsługi przewodowej oraz bezprzewodowej.

Szybkość drukowania standardowego oscyluje w granicach 30 stron na minutę. Pierwsza strona drukowana jest w czasie mniejszym niż 8,5 sekundy. Urządzenie umożliwia także w pełni zautomatyzowany druk dwustronny. Podajnik papieru jest w stanie pomieści 250 arkuszy.

Urządzenie posiada 32 MB pamięci, procesor o prędkości 266 MHz, a także interfejs USB 2.0. Drukarka współpracuje także z urządzeniami mobilnymi. Dzięki oprogramowaniu iPrint&Scan, Wi-Fi Direct, Google Clud Print i Apple AirPrint możliwy jest wydruk za pośrednictwem tabletów i smartfonów działających na bazie systemów operacyjnych Android, Windows Phone i iOS. W przypadku komputerów osobistych drukarka obsługuje systemy operacyjne Windows, Macintosh oraz Linux. Poziom hałasu podczas drukowania nie przekracza granicy 50DBA.

Drukarka HL-L2365DW posiada certyfikaty Clue Angel, Energy Star oraz Nordic Swan. Współpracuje także z systemem B-guard, który zapewnia podgląd i kontrolę wydruku. Do drukarki przeznaczone są dwa rodzaje tonerów: o standardowej wydajności na 1.200 stron oznaczony kodem Brother TN-2310 oraz o zwiększonej wydajności na 2.600 stron oznaczony jako TN-2320. Do urządzenia dostępny jest także bardzo dobrej jakości toner - TN-2320 zamiennik w atrakcyjniejszej cenie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania, urządzenie zapewni każdej firmie szybkie i sprawne drukowania za pośrednictwem wielu urządzeń. Wszystko to sprawia, że praca w biurze będzie jeszcze efektywniejsza. Niezwykła jakość wydruku uzyskiwana jest przy użyciu niewielkich pokładów energii - niski pobór prądu zapewnia więc dodatkowe oszczędności.

Drukarka firmy Brother to idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które oczekują sprawnego i skutecznego działania.

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info