Drukarka Brother HL-5450 DN

Kategoria: Drukarki Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Brother HL-5450DN to laserowa drukarka umożliwiająca sterowanie sieciowe. Korzysta z takich usług i aplikacji jak AirPrint, iPrint&Scan,Cortado Cloud Print i Google Cloud Print, dzięki czemu możliwe jest drukowanie za pośrednictwem różnego rodzaju urządzeń mobilnych. Obsługiwane są zarówno tablety, jak i smartfony, funkcjonujące na bazie systemów Android i iOS. W przypadku komputerów osobistych, drukarka obsługuje systemy operacyjne Windows, Macintosh oraz Linux.

Urządzenie wyróżnia się procesorem o prędkości 400 MHz, a także 64 MB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć do 320 MB. Korzysta z lokalnego interfejsu Hi-Speed USB2.0 oraz interfejsu sieci przewodowej 10Base-T/100Base-TX.

Zużycie energii nie przekracza 665 W, natomiast poziom hałasu podczas wydruku oscyluje w granicach 59 dBA. Drukarka obsługuje papier zwykły i pochodzący z recyklingu. Podajnik umożliwia zastosowanie standardowego rozmiaru A4 oraz mniejszych A5, A6, B5 i B6. Wejście papieru przyjmuje do 250 arkuszy, natomiast wyjście do 150.

HL-5450DN zapewnia wydruk w maksymalnej rozdzielczości 2 400 x 600 dpi. Możliwe jest zarówno drukowanie jednostronne, jak i dwustronne.

Niezwykle szybkie drukowanie (do 38 stron na minutę) zapewnia firmom bardzo skuteczne i sprawne działanie. Wysokiej jakości procesor, a także duża pamięć RAM pozwalają także użytkować drukarkę przez wiele lat na stałym poziomie. Do tego wszystkiego dochodzi niezwykła jakość samego wydruku, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Jest to urządzenie najwyższych lotów, przeznaczone dla prawdziwych profesjonalistów.

Do drukarki Brother HL-5450 stosowany jest toner oznaczony jako Brother TN-3280 o wydajności 8.000 stron. W sprzedaży dostępne są zarówno oryginalne tonery oferowane przez Producenta drukarki jak i ich tańsze zamienniki. Toner zamiennik TN-3280 oferuje porównywalna wydajność, jak produkt firmy Brother przy znacznie atrakcyjniejszej cenie.

Szeroka oferta tonerów do omawianej drukarki dostępna jest w sklepach internetowych, gdzie także można liczyć na odpowiedni dobór materiałów eksploatacyjnych w zależności od materiałów, jakie są drukowane na urządzeniu.

Polecany dobry sklep internetowy oferujący tonery do drukarki Brother HL-5450:

Odsłony: 2580


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.