Ricoh Aficio MP C3003

Kategoria: Drukarki_1 Opublikowano: czwartek, 04, sierpień 2016 Drukuj Email

Ricoh Aficio MP C3003 SP to wydajne, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne oferujące możliwość wydruku do formatu SRA3. Obsługę urządzenia oraz wykorzystanie zaawansowanych funkcji ułatwia czytelny panel dotykowy o przekątnej 9 cali z czytnikiem USB/SD. Krótki czas nagrzewania (19 sekund), niski pobór energii, wbudowana karta sieciowa Gigabit Ethernet oraz standardowy moduł dupleksu, powodują że model ten jest doskonałą propozycję dla biur i poszukujących wydajnego urządzenia o szerokich zastosowaniach.

Urządzenie to umożliwia drukowanie na kopertach oraz na papierze o wysokiej gramatury papieru (50-300 g/m3) zarówno z tacy ręcznej, jak i bezpośrednio z kaset na papier. Wysoka jakość wydruku w rozdzielczość optyczna 1200x1200 dpi przy prędkości wydruku 30 stron na minutę dla wydruków kolorowych czyni to urządzenie bardzo wydajnym.

W urządzeniu Ricoh MP C303 instalowane są cztery tonery o wydajności 23.000 stron A4 (przy 5% pokrycia strony) dla toneru czarnego oraz 18.000 stron dla wydruków kolorowych.Z zaawansowanych funkcji, jakie posiada to urządzenie należny wymienić:

  • możliwość skanowania skompresowanego, archiwizacyjne bezpośrednio z kaset oraz z cyfrowym podpisem.
  • separacja skanowanych stron książek i broszur,
  • kopiowanie dokumentów tożsamości na 1 stronie arkuszu,
  • możliwość komunikacji bezprzewodowej,
  • kompatybilność z urządzeniami mobilnymi i oprogramowaniem dodatkowym

 

Odsłony: 2482


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.