Ricoh Aficio MP C3003

Ricoh Aficio MP C3003 SP to wydajne, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne oferujące możliwość wydruku do formatu SRA3. Obsługę urządzenia oraz wykorzystanie zaawansowanych funkcji ułatwia czytelny panel dotykowy o przekątnej 9 cali z czytnikiem USB/SD. Krótki czas nagrzewania (19 sekund), niski pobór energii, wbudowana karta

sieciowa Gigabit Ethernet oraz standardowy moduł dupleksu, powodują że model ten jest doskonałą propozycję dla biur i poszukujących wydajnego urządzenia o szerokich zastosowaniach

Urządzenie to umożliwia drukowanie na kopertach oraz na papierze o wysokiej gramatury papieru (50-300 g/m3) zarówno z tacy ręcznej, jak i bezpośrednio z kaset na papier. Wysoka jakość wydruku w rozdzielczość optyczna 1200x1200 dpi przy prędkości wydruku 30 stron na minutę dla wydruków kolorowych czyni to urządzenie bardzo wydajnym.

Z zaawansowanych funkcji, jakie posiada to urządzenie należny wymienić:

  • możliwość skanowania skompresowanego, archiwizacyjne bezpośrednio z kaset oraz z cyfrowym podpisem.
  • separacja skanowanych stron książek i broszur,
  • kopiowanie dokumentów tożsamości na 1 stronie arkuszu,
  • możliwość komunikacji bezprzewodowej,
  • kompatybilność z urządzeniami mobilnymi i oprogramowaniem dodatkowym

W urządzeniu Ricoh MP C303 instalowane są cztery tonery o wydajności 23.000 stron A4 (przy 5% pokrycia strony) dla toneru czarnego oraz 18.000 stron dla wydruków kolorowych.

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych drukarkami i urządzeniami drukującymi użytkowanymi w domach i firmach. Chcielibyśmy przybliżyć godne uwagi urządzenia dostępne na rynku i zapoznać się z opiniami ich użytkowników.

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia w użytkowaniu drukarek i chcieliby Państwo się nim podzielić z innymi - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukarkach.info