Drukarka Brother HL-3140CW

Kategoria: Drukarki Opublikowano: piątek, 02, październik 2015 Drukuj Email

Drukarka HL-3140CW przygotowana została z myślą o zastosowaniu biurowym. Wyposażona jest w funkcjonalny interfejs bezprzewodowy, dzięki któremu możliwe jest sterowanie urządzeniem za pośrednictwem różnego rodzaju urządzeń mobilnych, takich jak tablety i smartfony, działające w oparciu o systemy Android i iOS. Skuteczna łączność z tego typu urządzeniami jest możliwa także za sprawą specjalnej, dedykowanej aplikacji Brother iPrint&Scan, a także obsługiwanym usługom Apple AirPrint oraz Google Cloud Print, która pozwala także drukować dokumenty znajdujące się w sieciowej chmurze.

Urządzenie zapewnia druk monochromatyczny i kolorowy. W ciągu minuty możliwy jest druk do 15 stron. Pierwszy arkusz drukowany jest natomiast w czasie mniejszym niż 16 sekund. HL-3140CW wyróżnia się także emulacjami GDI oraz wysoką rozdzielczością, osiągającą wartość do 600 x 2400 dpi. Toner do drukarki umożliwia wydruk od 1000 do 2 200 stron.

Za sprawą oddzielnych tonerów i bębna, eksploatacja urządzenia jest oszczędna, a także w pełni przyjazna dla środowiska. HL-3140CW wyposażona jest w 64 MB wbudowanej pamięci oraz procesor o szybkości 333 MHz. Na jednoliniowym wyświetlaczy mieści się do 16 znaków. Drukarka posiada podajnik wejścia papieru, który pomieści do 250 arkuszy oraz wyjścia papieru na 100 arkuszy.

Bezprzewodowa obsługa urządzenia zapewnia niezwykłą wygodę, która spotka się z aprobatą każdej dynamicznie rozwijającej się firmy. Z pewnością wybór drukarki HL-3140CW związany będzie z naprawdę sporym usprawnieniem działalności przedsiębiorstwa, co zaś umożliwi osiągnięcie jeszcze lepszych wyników.

Odsłony: 3063


Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli,
wymienione są jedynie w celu określenia kompatybilności wyrobów z różnymi urządzeniami.